Statisztikák és szuperlatívuszok: A védelem dominált a második félidőben

CSAPAT STATISZTIKÁK

• A Carolina a második félidőben mindössze 49 nettó yardon tartotta a Green Bay-t, ami a Packers második legroszzabb teljesítménye a második félidőben az elmúlt 20 szezont figyelembe véve.
  • Ez a Panthers védelem ötször sackelte az irányító Aaron Rodgerst, és 96 nettó passzolt yardon tartotta a Packerst. Ez volt a Green Bay második legkevesebb nettó passzolt yardja az elmúlt három szezonban, és a második legkevesebb, amit a Carolina engedett 2014 óta.
  • Miután 4/4-es 3rd down mutatóval kezdte a meccset, a Green Bay hat punttal és 5/12-es mutatóval zárta a mérkőzést. Ez holtversenyben a legtöbb punt, amit a Carolina kikényszerített az idén.
  • A Green Bay-nek az első félidőben 159 futott yardja volt, a második félidőben azonban csak 36 yardig jutottak, így 195-tel zártak.
  • A Carolina 1/5-ös red zone mutatóval zárt, ebből 0/2 volt a gólvonal közeli szituációkban. A Green Bay offense ligaelsőként, 77.1%-os red zone mutatóval kezdte a meccset, és mindhárom red zone labdabirtoklás során touchdownt ért el.
  • A Panthers ebben a szezonban a 10. olyan meccsét játszotta, amely legfeljebb nyolc pont különbséggel dőlt el. 2-8 a mutatójuk ezeken a meccseken.

JÁTÉKOS STATISZTIKÁK

Panthers

• Az irányító Teddy Bridgewater megszerezte az ötödik futott TD-jét ebben a szezonban. Ezzel holtversenyben az ötödik az irányítók között ebben a szezonban a futott TD-k tekintetében.
  • Az elkapó DJ Moore a meccs legjobbja volt 131 elkapott yarddal és elérte az 1000 yardot a szezonban. Ő mindössze a negyedik Panthers játékos (Muhsin Muhammad, Steve Smith, Greg Olsen), aki két egymást követő szezonban is több mint 1000 elkapott yardig jutott.
  • Az elkapó Robby Anderson karrierje során először érte el az 1000 elkapott yardot. Anderson és Moore mindössze a második olyan Panthers elkapópáros (Patrick Jeffers/Muhsin Muhammad, 1999), amelynek mindkét tagja elérte az 1000 yardot ugyanabban a szezonban.
  • A linebacker Jeremy Chinn hat szereléssel zárt, és elérte a 100 tackle-t a szezonban. Ezzel Jon Beason és Luke Kuechly mellett a harmadik olyan játékos, aki az első szezonjában a Panthers újoncaként legalább 100 tackle-t ért el.
  • A defensive tackle Derrick Brown két sacket ért el, karrierje során ezek voltak az első sackjei.
  • A defensive end Brian Burns két sacket ért el, karrierje során másodszor volt legalább két sackje egy meccsen. Burns ebben a szezonban 8.0 sackkel vezeti a Panthers csapatát.

Packers

• Az irányító Aaron Rodgers 91.6-os passer rating mutatóval zárt, megszakítva a nyolc meccses sorozatát, amikor legalább 100-as passer rating mutatót produkált.
  • Az elkapó Davante Adams 42 elkapott yardig jutott, ez a második legkevesebb tőle az idei szezonban. Ráadásul kilenc meccsen először nem sikerült TD-t szereznie.

Forrás: panthers.com

Nem akarsz lemaradni a hírekről? Iratkozz fel a hírlevélre, hogy mindig képben legyél!

Egy oldal üzemeltetése pénzbe kerül, ha lehetőséged van rá, itt segítheted az oldal működését a rendelkezésedre álló lehető legnagyobb egyszeri vagy rendszeres összeggel: