Statisztikák és szuperlatívuszok: A labdaeladások költségesnek bizonyultak

CSAPAT STATISZTIKÁK

• Annak ellenére, hogy az első félidőben két labdát szerzett a Carolina, a második félidő három interceptionjének köszönhetően 3-2-re elveszítették a turnover csatát. A Panthers mutatója 0-5, ha elveszíti a turnover csatát, míg a New England 4-0-ra áll, ha megnyeri azt.
  • Egy héttel azután, hogy a Panthers 10 harmadik kísérletet értékesített, most mindössze 3/11-es harmadik downos mutatóra voltak képesek. A Panthers az öt vereség során 16/66-os mutatót (24.2 százalék) produkált a harmadik kísérletek során, míg a négy győzelmük során 27/57-es (47.4 százalék) volt a mutatójuk az idei szezonban.
  • A Panthers 10 szabálytalanságot követett el, amiért 83 yard büntetést kaptak, ez volt a legtöbb büntetésük a 2020-as szezon 9. hete óta.
  • Védekezésben a Panthers mindössze 122 passzolt yardon tartotta a New England csapatát, de a Patriots 151 futott yardot tudott elérni. A Carolina az idei öt vereség során átlagosan 157.6 futott yardot engedett. Ez az átlag a négy győzelem során mindössze 54.3 yard.
  • A Panthersnek két sackje és öt yardveszteséges tackle-je volt. A Carolina 72 line of scrimmage mögötti szerelése (49 TFL és 23 sack) a második legtöbb az NFL-ben a kora délutáni meccsek után.

JÁTÉKOS STATISZTIKÁK

• A futó Christian McCaffrey 106 scrimmage yardot szerzett visszatérése alkalmával. Az elmúlt 19 meccsén 17 alkalommal lépte át a 100 scrimmage yardot, amikor végigjátszotta a mérkőzést.
  • Az elkapó DJ Moore két elkapással 32 yardot szerzett, ami a legkevesebb a 2020-as szezon 9. hete óta.
  • A cornerback Stephon Gilmore a második egymást követő meccsén szerzett interceptiont a Carolina csapatában. Gilmore 2012-es ligába kerülése óta 27 interceptiont szerzett, ami a negyedik legtöbb az NFL-ben ez idő alatt.
  • A linebacker Haason Reddicknek volt egy sackje az első félidőben, valamint egy yardveszteséges tackle-je. A 8.5 sackje (3.) és a 12 yardveszteséges tackle-je (1.) egyaránt az NFL legjobb öt teljesítménye között van.
  • A defensive end Brian Burnsnek volt egy strip-sackje és egy yardveszteséges tackle-je. Burns 22.0 sackje 2019 óta a 13. legtöbb az NFL-ben.
  • A defensive tackle Derrick Brownnak volt egy levédekezett passza, a negyedik ebben a szezonban. Tavalyi újonc szezonjában összesen négy levédekezett passza volt.
  • A linebacker Shaq Thompson 10 tackle-t szerzett, ez volt a harmadik ilyen meccse ebben a szezonban és a második két héten belül.

Forrás: panthers.com

Nem akarsz lemaradni a hírekről? Iratkozz fel a hírlevélre, hogy mindig képben legyél!