Statisztikák és szuperlatívuszok: A first downok hiánya súlyos gondot okoz az offense-nek

CSAPAT STATISZTIKÁK

• A Panthers védelme kilenc yardveszteséges tackle-t szerzett, ami holtversenyben a harmadik legtöbb, amit egy NFL-csapat ebben a szezonban elért. Hét mérkőzésen a Carolina 39 yardveszteséges tackle-t szerzett, ami a második legtöbb az NFL-ben.
  • A Carolina mindössze 2/15-ös 3rd down mutatóra volt képes (13.3%), és összesen csak 11 first downt ért el. A Panthersnek nyolc 3&out drive-ja volt. A 4. hét óta a Carolina 21 3&outtal a liga legrosszabb csapata.
  • A Panthers 117 passzolt yardot ért el 39 kísérletből. A franchise történetében ez volt a negyedik legkevesebb passzolt yard egy olyan mérkőzésen, ahol a Panthers több mint 35 passzal próbálkozott.
  • A Carolina a 2016-os Minnesota elleni 3. heti találkozó óta először engedett safety-t.
  • Mindössze a negyedik alkalom volt, hogy egy NFL meccs 25-3-ra végződött. Ez volt az első alkalom, hogy egy mérkőzés eredménye 5-3 volt a félidőben.

JÁTÉKOS STATISZTIKÁK

• Az irányító Sam Darnoldot a negyedik negyedben lecserélték, miután 16/25-ös mutatóval 111 yardot és egy interceptiont dobott. Az utolsó négy meccsen nyolc eladott labdája van, az első három mérkőzésen mindössze kétszer adta el a labdát.
  • Az elkapó DJ Moore hat elkapásból 73 yarddal a legjobb elkapó volt, átlagosan 12.2 yardot szerezve elkapásonként.
  • A defensive end Brian Burnsnek volt egy sackje, a 3. hét óta először, és három yardveszteséges tackle-t is szerzett.
  • A defensive tackle Derrick Brown egy sacket és két yardveszteséges tackle-t szerzett, miközben karrierjének legjobb meccsét produkálta hat tackle-lel.

Forrás: panthers.com

Nem akarsz lemaradni a hírekről? Iratkozz fel a hírlevélre, hogy mindig képben legyél!