Statisztikák és szuperlatívuszok: Jeremy Chinn rekordot érő napja

CSAPAT STATISZTIKÁK

• A Panthers és a Vikings nagyon hasonló teljesítményt nyújtott az összes yard (387-374), a harmadik downok (mindkettő 6/14) és a labdabirtoklás idejét (31:13-28:47) tekintve.
  • A Minnesota a red zone-ban nagyon jól teljesített, a négy labdabirtoklás során három touchdownt ért el. A Carolina mindössze három pontot ért el a három red zone-on belüli labdabirtoklása során.
  • A Vikings 150.7 futott yardos átlaggal állt a meccs előtt. A Carolina mindössze 96 futott yardon tartotta őket.
  • A Panthers két touchdownt szerzett a védelem által és 3-1-re megnyerte a turnover csatát. Ez volt az első alkalom a franchise történetében, és 2000 óta mindössze a 11. alkalom, amikor egy csapatnak két TD-t is szerzett a védelme és mégis veszített.
  • A Minnesota a meccs előtt a harmadik helyen állt a ligában a negyedik negyedben szerzett pontok számát tekintve (19.5). A Vikings 18-at szerzett vasárnap, ez 2000 óta mindössze a harmadik alkalom, amikor a Carolina legalább 18 pontot engedett a negyedik negyedben.
  • A vasárnapi volt a nyolcadik olyan meccse a Carolina csapatának, amely maximum nyolc pont különbséggel dőlt el. A Panthers mutatója 2-6 ezeken a meccseken.

JÁTÉKOS STATISZTIKÁK

Panthers

• Az irányító Teddy Bridgewater 267 yardot passzolt 19/36-os mutató, egy touchdown és egy interception mellett. Bridgewater a nyolc Christian McCaffrey nélkül játszott meccsén 15.6 sikeres passzt adott az elkapóknak a győzelmek és 12.4 passzt a vereségek során. Az elkapóknak 13 elkapása volt a Vikings ellen.
  • Az elkapó Robby Anderson az 1. hét óta az első touchdownját szerezte egy 41 yardos passz után az első félidőben. Andersonnak most már kilenc legalább 40 yardos elkapott TD-je van karrierje során, és 2016 óta ezzel az eredménnyel a negyedik az NFL-ben.
  • Az elkapó Curtis Samuel a csapat legjobbja volt öt elkapással, amivel 72 yardot szerzett, az egyiket egy 3rd down során. A 18 sikeres 3rd down játékával a második az NFL-ben Keenan Allen mögött (22).
  • A safety Jeremy Chinn karrier csúcsot ért el 13 szereléssel és két fumble recovery TD-t szerzett két egymást követő játékban. Ezzel ő lett a Super Bowl-korszak első olyan játékosa, aki ugyanazon a meccsen két fumble recovery TD-t szerzett. A 10 másodpercen belüli két TD-je a leggyorsabb volt a Super Bowl korszakban.
  • A defensive tackle Zach Kerr karrier csúcsot ért el nyolc szereléssel és egy strip-sackje is volt.
  • A defensive tackle Bravvion Roy az első sacket szerezte pályafutása során, emellett volt még két QB találata és egy yardveszteséges szerelése is.

Vikings

• A futó Dalvin Cook csak 61 futott yardot ért el, ez a második legkevesebb tőle ebben a szezonban.

Forrás: panthers.com

Nem akarsz lemaradni a hírekről? Iratkozz fel a hírlevélre, hogy mindig képben legyél!