A Panthers nem tudta megállítani a Saints csapatát, 27-24-es vereséget szenvedtek

A Panthers egész nap nem tudta leküldeni a Saints csapatát a pályáról, a New Orleans 27-24-re nyert.

A kicker Joey Slye 65 yardos mezőnygólja két perccel a vége előtt rövid volt, így nem sikerült kiegyenlíteni a meccs végén.

A New Orleans 12/14-es 3rd down mutatóval zárta a meccset, és az egész meccsen egyszer sem puntolt.

A divíziós riválistól elszenvedett vereség után a Carolina most 3-4-es mutatóval áll, a 8. héten a Falcons elleni Thursday Night Football meccsen javíthatnak.

Íme néhány gyors reakció a meccsről:

BREEST ÉS A SAINTS OFFENSE-T NEHÉZ MEGÁLLÍTANI

Annak ellenére, hogy a Saints csapatában nem játszott az elkapó Michael Thomas és Emmanuel Sanders, az irányító Drew Brees mégis szétszedte a Carolina passz elleni védelmét. A leendő Hall of Famer 29/36-os passz mutatóval fejezte be a meccset, 287 yardot és két touchdownt passzolt. Csak az első félidőben 18/22-es mutatója, 177 passzolt yardja és két touchdownja volt. Emellett egy futott TD-je is volt, a második negyedben egy 1 yardos TD-t szerzett a kupac felett átugorva.

A Saintsnek még puntolnia sem kellett az első félidőben.

A futó Alvin Kamara és Latavius ​​Murray megosztották a terhelést, Kamara 148 scrimmage yardot szerzett. A tartalék elkapó Marquez Callaway és Donte Harris is mozgásban tartotta a Saints csapatát. A Tennessee-ből érkezett draftolatlan újonc, Callaway nyolc elkapással 75 yardot szerzett. Harrisnek négy elkapással 46 yardja és egy TD-je volt.

DJ NAGY JÁTÉKA

Az elkapó DJ Moore-nak két touchdownja volt az első félidőben, az elsőt egy kirobbanó játékkal szerezte.

2nd&14-nél, a Carolina 26 yardos vonalánál Moore teljesen szabadon volt a pálya közepén, az irányító Teddy Bridgewater pedig megtalálta egy pontos labdával. Az elkapó hozta a kötelezőt, az elkapás után 33 yardot futott, megszerezve a 74 yardos TD-t.

Később, a második negyedben Bridgewater átküldte Moore-t a bal oldalról jobbra, shotgun formációból adott neki egy passzt, Moore pedig elkerülve a szereléseket bejutott az end zone-ba.

BURNS STRIP-SACK-JE

A védő koordinátor Phil Snow csütörtökön azt mondta, hogy Brian Burns várhatóan növelni fogja a hatékonyságát az elkövetkező hetekben, és a defensive end a második negyed közepén igazolta Snow kijelentését.

A Saints harmadszor jutott a Panthers térfelére három labdabirtoklás során, Burns megakadályozta a New Orleans pontszerzését azzal, hogy sackelte Breest. Burns átbújt a Saints left tackle James Hurst keze alatt és megütötte Breest, amikor éppen dobásra készült. A labda balra repült, ahol a defensive end Marquis Haynes megszerezte az első fumble recovery-jét a szezonban.

A labdaszerzés pontokhoz vezetett, amikor a Panthers végigment a pályán és Moore 7 yardos touchdownt szerzett.

VÁLASZPONTOK

Bár a Panthers Burns labdaszerzése után elérte azt, amit akart, a védelem a félidő vége előtt nem tudta távol tartani a Saints csapatát az end zone-tól.

Bár a New Orleans-nak csak 1 perc 37 másodperce és egy időkérése volt, Brees végigvezette a csapatát a pályán. Öt másodperc volt csak hátra, nem volt időkérésük 2nd&goal-nál a 4 yardos vonalnál, amikor Brees megtalálta Harrist egy labdával a gólvonalnál.

A Saints még 3rd downnal sem találta szembe magát a labdabirtoklás során, nyolc játék és 1:35 alatt 75 yardot szereztek. Ezzel a New Orleans 21–17-re vezetett a félidőben.

Forrás: panthers.com

Nem akarsz lemaradni a hírekről? Iratkozz fel a hírlevélre, hogy mindig képben legyél!